Detské montérky PMB KIDS s trakmi
Pre chlapcov aj pre dievčatá!
Detské montérky s trakmi vyrábame vo veľkostiach 86/92, 98/104, 110, 116, 122, 128 a 134. Farebné kombinácie sú veselé a hodia sa ako chlapcom, tak aj dievčatám. Ušili sme dokonca dievčenské montérky v krásnej ružovej farbe pre malé dámy! Traky na detských montérkach môžete nastaviť na dve rôzne dĺžky, spodná manžeta sa dá odvinúť a nohavice predĺžite. Vaše deti ponosia montérky PMB KIDS naozaj dlho, kvalitný materiál sa len tak ľahko nezničí ani praním a žehlením.
Ktorý model by sa vášmu dieťaťu najviac páčil?
Detské montérky s trakmi modré, s oranžovými a čiernymi vreckami (9814)
Veselé detské montérky v modrej farbe s oranžovými a s čiernymi vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Dievčenské montérky s trakmi bledé, s ružovými vreckami (9801)
Veselé dievčenské montérky v bledej farbe s ružovými vreckami. Dievčenské montérky šijeme ako jediní. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi tmavomodré, s modrými a žltými vreckami (9813)
Veselé detské montérky v tmavomodrej farbe s modrými a so žltými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi čierne, s oranžovými vreckami (9802)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s oranžovými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi čierne, s červenými a žltými vreckami (9803)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s červenými a so žltými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi čierne, s maskáčovými vreckami (9804)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s maskáčovými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi červené, so zelenými a čiernymi vreckami (9805)
Veselé detské montérky v červenej farbe so zelenými a s čiernymi vreckami. Vhodné pre dievča aj pre chlapca. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi modré, s čiernymi a oranžovými vreckami (9806)
Veselé detské montérky v modrej farbe s oranžovými a s čiernymi vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi červené, so žltými a čiernymi vreckami (9809)
Veselé detské montérky v červenej farbe so žltými a s čiernymi vreckami. Vhodné pre dievča aj pre chlapca. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi zelené, s modrými vreckami (9808)
Veselé detské montérky v zelenej farbe s modrými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi červené, so zelenými a žltými vreckami (9807)
Veselé detské montérky v červenej farbe so zelenými a so žltými vreckami. Vhodné pre dievča aj pre chlapca. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi bledomodré, s modrými a žltými vreckami (9810)
Veselé detské montérky v bledomodrej farbe so žltými a s modrými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky s trakmi maskáčové s čiernymi vreckami (9811)
Veselé detské montérky v maskáčovej farbe s čiernymi vreckami. Vhodné pre dievča aj pre chlapca. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia