V PMB Slovakia dbáme na nasledovné zásady
KVALITA MATERIÁLOV
Odevy vyrábame len z overených certifikovaných tkanín najvyššej kvality. Výber podlieha vašej predstave, potrebným normám, ktoré treba zachovať a, v neposlednom rade, vášmu rozpočtu. Radi vám poradíme aj v otázke budgetových materiálov, kedy volíme o stupeň lepšie materiály ako najlacnejšie, no stále porovnateľne kvalitné.
KVALITA ŠITIA
Možno tiež máte skúsenosť s lacnými odevmi. Po čase sa začnú strapkať, švy sa rozchádzajú.

Jednou z našich priorít je dodržanie vysokej kvality šitia. Každý kus odevu vyrobený v PMB Slovakia prechádza prísnou kontrolou kvality. Najzaťaženejšie miesta látkou prešívame niekoľkokrát a podľa potreby opakovane, vďaka čomu sú odolnejšie.
PORADENSTVO
Súčasťou našich služieb je aj aktívne poradenstvo. Radi vám poradíme pred zadaním objednávky (pri výbere materiálov, farieb, počte vreciek či reflexných prvkov), ale aj v priebehu procesu výroby.

Zaujímame sa o to, kde a ako sa budú naše odevy využívať a maximálne dbáme o to, aby vám vydržali čo najdlhšie. Keď napríklad v montérkach plánujete nosiť ťažké náradie, vieme, ktoré miesta spevniť. V prípade potreby máme v ponuke aj materiál s ochranou proti motorovej píle. Upraviť vieme aj možnosť uchytenia/stiahnutia pásu alebo spôsob upínania vreciek a spodnej časti nohavíc (cvok, zips, gombíky).
blank
blank
VEĽKÁ VARIABILITA PRI APLIKOVANÍ REFLEXNÝCH PRVKOV
Pri základných modeloch vám na vyžiadanie prispôsobíme veľkosť, farbu, typ a umiestnenie reflexného pásu. Môžete si tiež určiť, či použijeme reflexné pásy alebo paspuly (tenký reflexný pásik slúžiaci na spevnenie švov a materiálových spojov). Pracujeme s reflexnými prvkami, ktoré spĺňajú požiadavku na 20 alebo 50 pracích cyklov. Výber je opäť na vás.
ŠIROKÉ MOŽNOSTI PRI ÚPRAVE VRECIEK
Pri vreckách a úchytoch na nástroje nám môžete zadať, ktoré ich časti si želáte spevniť (čo zabezpečujeme viacnásobným prešitím). Vybrať si tiež môžete ich konkrétne umiestnenie, farbu a veľkosť.
VEĽKÝ VÝBER MATERIÁLOV A FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ
Nie ste si istí ohľadom materiálov či farieb? Naši odborníci vám radi poradia aj v týchto otázkach. Spolu zvolíme také kombinácie, ktoré budú vizuálne korešpondovať s vašou korporátnou identitou.
blank
Vyberte si z kvalitných pracovných odevov
Pracovné odevy >
Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia