Detská maskáčová bunda (9611)

Detská maskáčová bunda (9611)

Detská maskáčová bunda. Vhodná pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena bundy 25 €.
Kontaktovať

Navrhli a ušili sme maskáčovú bundu z montérkového materiálu. Ocenia ju všetky deti, ktoré majú radi hry a pohyb v prírode, alebo sa radi hrajú na vojakov. K bunde je možné dokúpiť montérky v rovnakej farbe a vytvoriť tak maskáčovú súpravu!

Bunda je ušitá na Slovensku
Maskáčové bundy pre deti šijeme v chránenej krajčírskej dielni PMB Slovakia, s.r.o. v Púchove. Každý jeden kus prejde šikovnými rukami našich krajčírok. Dbáme na detaily, strih, ale aj na kvalitu šitia a látky, takže bunda vydrží nejednu sezónu, a zvládne aj bláznenie v teréne.

Vhodné pre chlapcov, aj pre dievčatá
Maskáčová bunda je určená aj pre chlapcov, aj pre dievčatá. Bunda má viaceré prvky, vďaka ktorým sa prispôsobí detskej postave a zaistí pohodlné nosenie.

Šijeme tieto veľkosti:

TELESNÁ VÝŠKA (ROZMER)
134 140 146 152 158 164
Obvod hrudníka v cm
66 68 72 76 80 84

100 % bavlna
Montérková bunda je ušitá z kvalitnej, 100 % bavlny. Je to rovnaká látka, aká sa používa na montérkové bundy pre dospelých. Je spracovaná tak, aby sa počas pohybu či práce nosila príjemne, ale zároveň zvládla viac ako bežný bavlnený textil, ktorý deti nosia napríklad na ihrisko či do záhrady.

Ďalšie informácie o maskáčovej bunde pre deti:

Maskáčová bunda stojí 25 € (vo všetkých veľkostiach). Predáva sa samostatne, alebo ako súprava (50 € za bundu a montérky dohromady).
Strih maskáčovej bundy svedčí chlapcom aj dievčatám.
Bunda má golier, zapína sa na zips. V bokoch má gumičkový patent, prispôsobí sa teda obvodu pása. Rukávy sú tiež ukončené gumičkovým patentom s možnosťou zúžiť konce rukávov suchým zipsom. Na prsiach má bunda dve vrecká na cvoky.
Reflexný pásik sa nachádza na rukávoch, prsiach bundy a na chrbte.
Logo PMB alebo PMB KIDS nájdete na bunde vpredu.

Materiál a starostlivosť:
Zloženie: 100 % bavlna
Pranie na 40 °C, maximálne 60 °C, pranie je možné v automatickej práčke. Odporúčame použiť aj obrúsky proti zafarbeniu bielizne.
Žehlenie odporúčame na maximálnej teplote 150 °C
Maskáčovú bundu nie je možné sušiť v bubnovej sušičke ani bieliť

Ako si môžete maskáčovú bundu objednať?

Ak chcete súpravu (aj bunda, aj nohavice) v rovnakej veľkosti, vyberte si vo formulári možnosť „súprava“. Ak potrebujete inú veľkosť pre bundu ako pre nohavice, alebo chcete len bundu, vyberte si možnosť „bunda“ alebo „montérky bez trakov“ prípaden „montérkys trakmi“. Zakliknite veľkosť, napíšte počet kusov a nezabudnite na všetky potrebné údaje ako sú meno, telefónne číslo, e-mail, adresa. Následne sa vám ozve naša pracovníčka, ktorá s vami doladí úhradu aj doručenie. Vyplnením formulára posielate záväznú objednávku, formulár neslúži na získanie informácií o našich produktoch. Informácie získate na +421 42 4653 815, +421 42 4653 843 alebo e-mailom pmbkids@pmb.eu.

V prípade, že ste e-shop alebo kamenná predajňa a chcete od nás odoberať tieto súpravy ako veľkoodberateľ, kontaktujte nás telefonicky (+421 42 4653 815, +421 42 4653 843) alebo e-mailom na pmbkids@pmb.eu.

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia