Detské softshellové nohavice svetlo modré, čierne vrecká (9929)

Detské softshellové nohavice svetlo modré, čierne vrecká (9929)

Kvalitné detské nohavice zo softshellu, vhodné aj do dažďa. Značka PMB KIDS. Cena nohavíc 25 €.
Kontaktovať

Ušili sme kvalitné softshellové nohavice, ktoré pristanú dievčatám aj chlapcom. Nohavice majú pohodlný pás, neprepustia vodu a sú podšité hrejivým flísom. Nechýbajú im reflexné prvky, ani praktické vrecká.

Nohavice sú vyrobené na Slovensku
Šijeme ich v chránenej krajčírskej dielni PMB Slovakia, s.r.o. v Púchove. Každý jeden kus prejde šikovnými rukami našich krajčírok. Dbáme na detaily, strih, kvalitu šitia ako aj na materiály, takže nohavice budú vašim deťom slúžiť nejednu sezónu.

Vhodné pre chlapcov, aj pre dievčatá
Strih je vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá. Sed je dostatočne vysoký a patent v páse je pohodlný, no zároveň zaistený gumou. Nohavice sme ušili tak, aby počas hry alebo pobytu v prírode nebránili pohybu a aktivitám, ktoré majú vaše deti v pláne robiť.

Šijeme tieto veľkosti:

TELESNÁ VÝŠKA (ROZMER)
86/92 98/104 110 116 122 128 134
Obvod pásu v cm
50-52 53-54 55 56 57 58-60 62
Obvod bokov v cm
56-58 59-61 63 65 67 70 73

Reflexný prvok nesmie chýbať!
Spodnú časť nohavíc sme na oboch nohách doplnili o reflexné pásiky, pretože bezpečnosť pri hre je na prvom mieste. Vyberali sme sýte, pestré farby, aby boli deti dobre viditeľné po celý deň, či už na ihrisku, v lese, alebo v záhrade. Veríme, že ako starostliví rodičia tieto detaily oceníte.

Certifikovaný softshell
Na nohavice sme použili certifikovaný, trojvrstvový pružný softshell, ktorého certifikácia umožňuje používanie aj pre deti do 3 rokov. Vrchná vrstva softshellu je 100 % polyester, stredná vrstva má TPU membránu – neprepustí vodu, ale zároveň ostáva priedušná a odvádza pot od tela von, spodnú vrstvu tvorí hrejivý flís. Oblečenie teda v prípade spotenia nenasiakne, nebude mokré, ani ťažké.

Ďalšie informácie o detských softshellových nohaviciach:

Cena nohavíc je 25 € (vo všetkých veľkostiach, aj farebných kombináciách).
Detské softshellové nohavice majú strih, ktorý svedčí chlapcom, aj dievčatám.
Dostatočne vysoký sed netlačí, zabezpečí, že sa nohavice nebudú z pásu šmýkať a neodkryjú chrbátik dieťaťa napríklad pri športovaní. Patent v páse je istený gumičkou.
Nohavice majú dve vrecká na maškrty, alebo drobnosti.
Spodky nohavíc sú prešité dvomi reflexnými pásikmi na každej strane.
Materiálové zloženie: trojvrstvový pružný softshell, certifikovaný na výrobky pre deti do 3 rokov.
Vrchný materiál: 100 % polyester s TPU membránou
Spodná vrstva: flís
Vodný stĺpec (nepremokavosť nohavíc): 18 000 mm
Paropriepustnosť vďaka TPU membráne:
12 000 g/m2/24 h
Nohavice majú ozdobné, kontrastné prešitie a logo PMB KIDS vpredu, na patente.

Materiál a starostlivosť:
Pranie na 40 °C, pranie je možné v automatickej práčke. Pri väčších škvrnách odporúčame v rukách preprať najprv miesta s fľakmi. Pri praní je vhodný prostriedok na športové odevy.

Detské softshellové nohavice nie je možné sušiť v sušičke. Nesmú sa žehliť, bieliť, ani čistiť chemicky. Počas sušenia ich môžete prevrátiť, aby ste sušenie urýchlili.

Ako si detské softshellové nohavice objednať?

Pokiaľ chcete jeden alebo viacero kusov, využite náš formulár na konci stránky (klik). Zakliknite si veľkosť a farebnú kombináciu, napíšte počet kusov a nezabudnite na všetky potrebné údaje ako sú meno, telefónne číslo, e-mail, adresa. Následne sa vám ozve naša pracovníčka, ktorá s vami doladí úhradu aj doručenie. Vyplnením formulára posielate záväznú objednávku, formulár neslúži na získanie informácií o našich produktoch. Informácie získate na +421 42 4653 815, +421 42 4653 843 alebo e-mailom pmbkids@pmb.eu.

V prípade, že ste e-shop alebo kamenná predajňa a chcete od nás odoberať montérky ako veľkoodberateľ, kontaktujte nás telefonicky (+421 42 4653 815, +421 42 4653 843) alebo e-mailom na pmbkids@pmb.eu.

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia