• Odlíšte sa pracovnými odevmi ušitými na mieru
  Špecializujeme sa na výrobu pracovných odevov, ktoré vieme prispôsobiť vaším želaniam a firemným farbám.
  ZISTITE VIAC >
 • Montérky pre dievčatá aj chlapcov!
  To tu ešte nebolo – šijeme aj dievčenské montérky v krásnej ružovej farbe. Pribudli nám aj veselé kombinácie pre chlapcov. Pozrite si všetky!
  ZISTITE VIAC >
 • Šijeme súpravy pre hasičské družstvá
  Pre malých dobrovoľných hasičov sme ušili parádnu súpravu na súťaže či tréningy!
  ZISTITE VIAC >
 • Novinka v ponuke – montérky bez trakov!
  Kvalitné montérky máme teraz aj vo väčších veľkostiach a bez trakov. Pozrite si farebné kombinácie!
  ZISTITE VIAC >
 • Ušili sme novú kolekciu softshellových nohavíc pre deti!
  Pozrite si našu novú kolekciu odolných teplákov pre chlapcov i dievčatá. Sú vhodné aj do dažďa!
  ZISTITE VIAC >
Máme štatút chránenej dielne
Ušijeme pre vás pracovné odevy na mieru
Pracovné odevy šijeme vo vlastnej moderne vybavenej krajčírskej dielni, vďaka tomu spĺňajú podmienku nielen maximálneho pohodlia, ale zároveň kopírujú najnovšie trendy. Vieme vám odevy ušiť podľa vášho vlastného návrhu aj s personalizáciou, prípadne ušijeme odevy priamo vo farbách vašej spoločnosti. Odevy vyrábané pod značkou PMB sú zákazníkmi hodnotené ako maximálne pohodlné a komfortné.
ZISTITE VIAC >
Široký sortiment ochranných pracovných prostriedkov
Zabezpečujeme pre zákazníkov osobné ochranné prostriedky a pracovné odevy výnimočnej kvality. Dokážeme komplexne pokryť akýkoľvek dopyt. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky.
OCHRANNÉ PRACOVNÉ PROSTRIEDKY >
Dbáme na zásady výroby ochranných pracovných prostriedkov
Radi vám poradíme pred zadaním objednávky (pri výbere materiálov, farieb, počte vreciek či reflexných prvkov), ale aj v priebehu procesu výroby. Pri základných modeloch vám na vyžiadanie prispôsobíme veľkosť, farbu, typ a umiestnenie reflexného pásu. Pri vreckách a úchytoch na nástroje nám môžete zadať, ktoré ich časti si želáte spevniť. Ďalšou z našich priorít je dodržanie vysokej kvality šitia. Odevy vyrábame len z overených certifikovaných tkanín najvyššej kvality.
NAŠE ZÁSADY >
blank
blank
Detské montérky PMB KIDS
Hľadáte kvalitné detské oblečenie, ktoré by robilo vašim deťom spoločnosť pri potulkách prírodou, počas hrania a bádania v záhrade alebo na ihrisku? Pod značkou PMB KIDS sme pre vás navrhli niekoľko modelov detských montérok s trakmi alebo bez trakov, ktoré sa budú páčiť nielen vám, ale aj vaším deťom.
POZRIEŤ MONTÉRKY >
Detské softshellové nohavice PMB KIDS
Predstavujeme vám novú kolekciu softshellových teplákov pre vaše deti. Sú pohodlné, odolné a neprepustia vodu. Chlapci i dievčatá si tak môžu nerušene užívať radosť z pobytu vonku, aj keď bude pršať. Žiadna mláka neprekazí ich hru. V ponuke máme niekoľko modelov vo veselých farebných kombináciách.
POZRIEŤ NOHAVICE >
blank
Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia