Nohavice do pása (do sťaženého prostredia)

Nohavice do pása (do sťaženého prostredia)

Materiál: možnosť voľby Reflexné prvky
Kontaktovať

Tieto nohavice vás prekvapia svojou pevnosťou a zároveň širokými možnosťami využitia. Ideálnym pracovným oblečením sa stanú pre všetkých, ktorí pri práci využívajú rôzne náradie a potrebujú ho mať vždy „poruke“.

Materiál: možnosť voľby
Aby vám nohavice vydržali čo najdlhšie, na viacerých miestach ich spevňujeme materiálom kordúra. Takto poistená je oblasť kolien a spodná časť vreciek.

Reflexné prvky
Vybraný spôsob našitia a umiestnenia reflexných prvkov sa postará o bezpečnosť vašich pracovníkov nielen vonku, ale aj v interiéri.
Reflexné prvky na základnom modeli týchto nohavíc nájdete na spodnej časti spevnených kolien. Použitá je tu reflexná paspula aj bežné reflexné pásy.

Možnosti modifikácie

Možnosť modifikácie reflexných prvkov
V prípade potreby zvýšime počet alebo zmeníme rozmer reflexných pásov.

Možnosť modifikácie vreciek
Pre čo najväčšie pohodlie si sami môžete zvoliť počet a umiestnenie vreciek. Vrecko s príklopkou je možné ukončiť baby cvokom, zipsom, suchým zipsom, alebo nechať len tak voľne priliehajúce.

Možnosti personalizácie

Možnosť personalizácie logom
Personalizácia pre nás znamená urobiť vaše pracovné odevy niečím výnimočné, viac osobné. Pomôžeme vám vyniknúť medzi konkurenciou tým, že na vami vybrané odevy umiestnime vaše jedinečné logo. Je len na vás či si zvolíte vyšitie na chrbát/prsia bundy či na náprsenku nohavíc. Logo vieme vyhotoviť viac, aj menej viditeľné. Možno ho napríklad aplikovať len ako pásik našitý do záhybu.

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia