Pracovný odev podľa požiadaviek (ušitý na mieru)

Pracovný odev podľa požiadaviek (ušitý na mieru)

Materiál: možnosť voľby Reflexné prvky, vodeodolnosť
Kontaktovať

Chcete pre vás alebo pre vašich zamestnancov špeciálny pracovný odev? Potrebujete pracovné oblečenie do ťažkých, exteriérových podmienok, alebo naopak, príjemný odev do interiéru?
Zadajte nám svoje požiadavky a my ušijeme odev presne podľa nich! Pracovné oblečenie šijeme v chránenej dielni. Šijeme už od jedného kusa, ale vieme dodať potrebné množstvo aj pre veľké spoločnosti. Vďaka možnosti výroby na mieru môžete pracovné odevy prispôsobiť potrebám vašich zamestnancov a povahe pracoviska.

 


 

Možnosti modifikácie

Materiál si zvolíte sami

Pracovný odev môže byť ušitý z bavlny alebo z polyesteru, prípadne z kombinácie bavlna/polyester. Ak potrebujete chrániť zamestnancov pred vetrom a dažďom, vyrobíme pre vás nepremokavý, či zateplený variant.

Reflexné prvky prispôsobíme podmienkam pracoviska

Našitie reflexných prvkov bude spĺňať vaše požiadavky. Prispôsobíme ho potrebám vašich zamestnancov a povahe pracoviska. Reflexné prvky môžu mať rôzne farebné prevedenia, šírku a umiestnenie (rukáv, chrbát, nohavice). Môžu byť vodeodolné.

Možnosť modifikácie vreciek

Umiestnenie vreciek a ich veľkosť si vyberiete vy. Vrecká môžu byť s príklopkou, bez príklopky, na zips alebo z vodeodolného materiálu. Zatváranie sa dá riešiť gombíkom alebo zacvakávacou prackou.

Vrecká nohavíc je možné ukončiť baby cvokom, zipsom, suchým zipsom, alebo nechať len tak voľne priliehajúce. Rozmiestnenie vreciek si opäť navolíte vy.

Nohavice na traky aj do pása

Zákazník si u nás vie zvoliť prevedenie pracovných nohavíc – montérok buď do pása alebo na traky. Aby nohavice vydržali čo najdlhšie, odporúčame nechať ich spevniť najmä v oblasti kolien. K nohaviciam vám ušijeme montérkovú blúzu tak, aby boli oba kusy odevu vizuálne i funkčne zladené.

Upravte si ukončenie rukávov a nohavíc

Zvoľte si spevnenie rukávov manžetami, alebo ukončenie nohavíc špeciálnym materiálom (kordúra). Rukávy je možné odopnúť a z pracovnej bundy sa razom stane praktická pracovná vesta.

Personalizovaný odev s logom

Pracovný odev s logom je výnimočný, odlíšiteľný od konkurencie a viac osobný. Je len na vás, na ktoré miesto vyšijeme logo vašej spoločnosti (chrbát, prsia, náprsenka). Logo môže byť viditeľné viac, ale i menej. Aplikovať sa dá aj ako pásik našitý do záhybu.

Ako vybrať zamestnancom najvhodnejší odev?

Poraďte sa s nami. Roky praxe, tisícky ušitých odevov a šikovný personál sú zárukou, že pracovný odev od nás budú vaši zamestnanci nosiť radi a dlho.

Máme štatút chránenej dielne

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia