Vodeodolná montérková súprava

Vodeodolná montérková súprava

Materiál: 50 % bavlna/50 % polyester
Kontaktovať

Je vašim pracoviskom les alebo iné prostredie, kde ste neustále vystavení vetru a vode? Pre všetky profesie, ktoré si vyžadujú častý pobyt v exteriéri, je tu naša vodeodolná montérková súprava.

Súprava obsahuje vodeodolné nohavice na traky, ktoré sa zapínajú na gombíkovú pracku a bundu z rovnakého materiálu. Spolu predstavujú ideálny kus odevu, ktorý nesklame ani pri zdolávaní najhorších poveternostných podmienok.

Materiál: 50 % bavlna/50 % polyester

Celá montérková súprava vrátane reflexných prvkov je kompletne vodeodolná, ušitá z bavlny a polyesteru v pomere 50:50.

Kompletne vodeodolné reflexné prvky

Vybraný spôsob našitia a umiestnenia reflexných prvkov sa postará o bezpečnosť vašich pracovníkov aj v sťažených, horšie viditeľných poveternostných podmienkach. Reflexné prvky vyrábame v rôznych farebných prevedeniach.

Možnosti modifikácie

Možnosť modifikácie reflexných prvkov

Na požiadanie zvýšime počet reflexných pásov, napr. na spodnej časti nohavíc či rukávov. Veľmi často sa pridávajú aj na chrbte. V prípade potreby ich vieme aj zväčšiť a jedným kusom pokryť širší priestor.

Možnosť modifikácie vreciek

Pre čo najväčšie pohodlie si sami môžete zvoliť počet a umiestnenie vreciek, i to, či budú s príklopkou, bez príklopky, na zips alebo dokonca z vodeodolného materiálu. Podľa vašich preferencií vyrobíme vrecká so zapínaním na gombík alebo na zacvakávaciu pracku.

Možnosť modifikácie rukávov

Vodu odpudzujúca povrchová úprava nie je jedinou zaujímavosťou tohto produktu. Rukávy na bunde sú zakončené pružným patentom, ktorý sa nositeľovi dokonale prispôsobí a ochráni jeho zápästia pred nepríjemným vlhkom a chladom. Patent sa dá upraviť podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Možnosti personalizácie

Možnosť personalizácie logom

Personalizácia pre nás znamená urobiť vaše pracovné odevy niečím výnimočné, viac osobné. Pomôžeme vám vyniknúť medzi konkurenciou tým, že na vami vybrané odevy umiestnime vaše jedinečné logo. Je len na vás či si zvolíte vyšitie na chrbát/prsia bundy či na náprsenku nohavíc. Logo vieme vyhotoviť viac, aj menej viditeľné.

Máme štatút chránenej dielne

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia