Haloblaze

Osprey

Haloblaze

Osprey

Stroj Osprey na spracovanie rúrok Heatshrink

(Teplovzdušná pištoľ nie je súčasťou balenia)

Spoločnosť Haloblaze vám prináša najnovší vývoj v oblasti technológie spracovania teplom zmrštiteľných rúrok. Zariadenie Osprey (chránený registrovaný dizajn) bolo vyvinuté vo vlastnej réžii s použitím najmodernejšieho softvéru CAD pre trojrozmerné modelovanie a simuláciu toku.
Osprey spája tradičnú metódu spracovania zmrštiteľných rúrok pomocou teplovzdušnej pištole s prúdením vzduchu navrhnutým Osprey na zmršťovanie v rozsahu 360 stupňov a bezpečnejšou montážou teplovzdušnej pištole. Kombinácia zariadenia Osprey na spracovanie s teplovzdušnou pištoľou Steinel teraz zakaždým prináša konzistentný výsledok zmršťovania bez potreby otáčania vodiča počas procesu.

Kľúčové informácie

Stroj Osprey na spracovanie rúrok Heatshrink

Spoločnosť Haloblaze vám prináša najnovší vývoj v oblasti technológie spracovania teplom zmrštiteľných rúrok. Zariadenie Osprey (chránený registrovaný dizajn) bolo vyvinuté vo vlastnej réžii s použitím najmodernejšieho softvéru CAD pre trojrozmerné modelovanie a simuláciu toku. Osprey spája tradičnú metódu spracovania zmrštiteľných rúrok pomocou teplovzdušnej pištole s prúdením vzduchu navrhnutým Osprey na zmršťovanie v rozsahu 360 stupňov a bezpečnejšou montážou teplovzdušnej pištole. Kombinácia zariadenia Osprey na spracovanie s teplovzdušnou pištoľou Steinel teraz zakaždým prináša rýchlejší a konzistentnejší výsledok zmršťovania bez potreby otáčania vodiča počas procesu. Spracovanie náročnejších materiálov, ako sú napríklad rúrky PFTE, je teraz oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ergonomicky navrhnutý podperný stojan bezpečne drží hlavu a teplovzdušnú pištoľ, čo zvyšuje bezpečnosť. Hlavná hliníková obrábacia hlava Osprey je opracovaná pomocou 5-osového CNC s povrchovou úpravou pieskovaním/eloxovaním. Podporný stojan sa štandardne dodáva s telom z brúsenej nehrdzavejúcej ocele a bočnými panelmi s pieskovanou/eloxovanou povrchovou úpravou. Osprey bol navrhnutý len na použitie s teplovzdušnými pištoľami Steinel. Odporúčame používať s pištoľou Steinel 2320E, ale je kompatibilný so všetkými ostatnými pištoľami Steinel s priemerom výstupu 34 mm. Nastavenie je jednoduché. Jednoducho vložte výstup pištole do otváracej trysky hlavy Osprey, utiahnite obe dodané poistné skrutky, nasaďte do držiaka na stojane, upevnite pomocou skrutiek s ramenom z tvrdenej ocele a môžete začať spracovanie.

Technické špecifikácie

Hmotnosť hlavy: 1.14kgs
Hlava + pištoľ: 2.42 Kgs
Hlava + pištoľ + podporný stojan: 3.98 Kgs
Šírka spracovania : 66mm
Priemer otvoru hlavy: 24mm OD

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia