Model Brand Description
Mira 340 Komax Programovateľný výnimočný stroj na odizolovanie a skracovanie drôtu s rotačnou hlavou. Vhodné pre ťažko spracovateľné alebo vysoko kvalitné procesné drôty. Veľký rozsah veľkostí drôtov a vysoká presnosť rotačnej hlavy. Vysoká produktivita vďaka sekvenčnému spracovaniu viacvodičových a viacvrstvových káblov.
KS-W02 KingSing Stroj na kefovanie a skrúcanie opletení káblového štítu. Môže byť použitý pre rôzne uzemňovacie káble, opletené káble, tienené káble a rôzne druhy krútenia. Nastaviteľná rýchlosť a priemer kábla.
BSB-1017 Bowe Káblový štít a kefa na opletenie s dlhými kefami pre väčšie dĺžky odizolovania. Nastaviteľná rýchlosť, rotácia, automatický štart a spracovanie rôznych priemerov káblov.
KT-210 Adaptronic Nízkonapäťový elektrický tester s 256 testovacími bodmi. Test kontinuity, test skratu a test komponentov.
DDE-2A JBC Spájkovacia stanica s riadiacou jednotkou 2 nástrojov, ktorá ovláda súčasne 2 nástroje. Plná kontrola procesu spájkovania. Nastavenie teploty od 90°C do 450°C. Používame s mikropinzetou, aby sme zabezpečili rovnomerný prenos tepla na výrobku.
Cable feeder PMB Vlastný vývoj jednotky na podávanie drôtu a káblov pre automatický krimpovací a rezací stroj.
ZIP Tagarno Špičkový full-HD kamerový systém. 30x optický zoom, vysoká snímková frekvencia 60 FPS, pracovná hĺbka 280 mm a úroveň zväčšenia 53x.
KTL 10 Kabatec Kompaktný, programom riadený páskovací stroj sa ideálne hodí na páskovanie káblových zväzkov a malých modulov s maximálnou dĺžkou pásky 1000 mm
Gamma 333 PC-B Komax Plne automatický krimpovací stroj, pre prierezy 0,13 - 5 mm2 (AWG 26 - AWG 10)
Crimp Center CC64 Schleuniger Plne automatický krimpovací stroj, pre prierezy 0,13 - 6 mm2 (AWG 26 - AWG 10)
Gamma 255 Komax Plne automatický krimpovací stroj, pre prierezy 0,0123 - 2,5 mm2 (AWG 36 - AWG 14)
Kappa 350 Komax Stroj na rezanie a odizolovanie, pre prierezy 2,5 - 120 mm2 (AWG14 - AWG 5/0)
STCS-LC Mecalbi STCS-LC (Longitudinal Conveyor) je tepelne zmršťovací systém založený na infračervených rezistoroch, ktorý je schopný spracovať niekoľko rôznych druhov dielov súčasne. Na rozdiel od všetkých ostatných, LC zaručuje flexibilitu tým, že zmršťuje prakticky všetko. Od bežných spojov až po špeciálne aplikácie, všetko zvládne jeden jediný stroj.

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia