Život u nás - novinky zo života v PMB
Letné posedenie 2022
Po uvolnení pandemických opatrení sme si konečne opäť mohli vyhodiť z kopýtka. Autobus nás odviezol do Penziónu pod Strážovom, kde sme sa v hojnom počte zabavili. Naši zamestnanci sa postarali o výnimočne príjemnú atmosféru, keď všetky starosti hodili za hlavu, a odviazali sa na parkete. Bol to naozaj veľmi príjemne strávený čas.
FOTKY LETNÉ POSEDENIE 2022
Vianočné želanie 2021
Tento rok sa vďaka vašej priazni zmenilo veľa. Chceme sa vám z celého srdca poďakovať a veríme, že sa čoskoro uvidíme! Veselé Vianoce od nás všetkých v PMB.
Mikuláš v PMB 2021
Mikulášsky balíček dostal aj tento rok každý zamestnanec v PMB – veď si ho veru zaslúžil! Za celoročné poslúchanie, výborne odvedenú prácu a kolektívnu súdržnosť. Kto v práci počas Mikuláša nebol, tomu sme balíček odložili a podarovali v iný deň. Vianočná atmosféra v PMB tak odštartovala naplno. Hurá, adventné obdobie a vianočné prípravy!
Letné posedenie 2021
Aké by sme mali v PMB Slovakia leto, keby sme sa počas neho aspoň raz nestretli pri dobrom jedle a drinkoch? No predsa smutné! Aby nikto z nás nemusel smútiť, zorganizovali sme 16. júla letné posedenie v reštaurácii Antunović v Púchove. Čakali tu na nás stredomorské špeciality, ktoré výborne vyzerali a famózne chutili. Ďakujeme personálu za profesionálny prístup a chutné jedlá, zamestnancom za ich rekordnú účasť na firemnom podujatí a tiež DJ-ovi Majovi za hudbu, ktorá nás tešila do nočných hodín. Bolo nám úžasne, už teraz sa tešíme na ďalšie podobné akcie!
FOTKY LETNÉ POSEDENIE 2021
Krajčírska dielňa a jej 5. výročie
Naša krajčírska dielňa, ktorá sa zameriava na šitie pracovných odevov a tiež detských montérok, oslavovala v máji piate výročie od svojho založenia. Celý pracovný kolektív sa stretol pri menšom pohostení s chutnými koláčikmi a s prípitkom. Želáme našej dielni veľa šikovných rúk, objednávok, dobrú náladu a hlavne originálne nápady!
Veľká noc v PMB 2021
Aj naši páni šibači si zaslúžia pozornosť. Pre každého kolegu sme pripravili veľkonočnú výslužku plnú dobrôt, ktoré má rád každý muž. Hoci sa táto Veľká noc niesla najmä v znamení obmedzení, dúfame, že naši páni nezabudni vyšibať všetky dámy vo svojej domácnosti, aby boli celý ďalší rok rovnako krásne a zdravé ako doteraz!
Medzinárodný deň žien v PMB 2021
Keďže kolektív v PMB je prevažne tvorený šikovnými a sympatickými ženami, zabudnúť na ich krásny sviatok by bola veľká škoda. Sladké balíčky pre naše dámy sme zabezpečili vďaka prevádzke NONA Fresh, ktorá pripravila chutné a zdravé pudingy, ozdobené čerstvým ovocím. Veríme, že naše dámy milý darček potešil a že si svoj deň užili naplno. Sme radi, že vás máme!
Valentínska pošta 2021
V PMB sme si Valentína spríjemnili Valentínskou poštou. Každý, kto chcel, mohol do pripravenej krabičky vhodiť milý odkaz pre svoju kolegynku alebo svojho kolegu a potešiť ho láskavými slovami alebo poďakovaním. Rozdanie valentínskych odkazov malo na starosti naše personálne oddelenie. Táto aktivita potešila nielen našich zamestnacov, ale aj nás – boli sme milo prekvapení, koľko našich kolegov a kolegýň sa do pošty zapojilo. Aj na tomto príklade vidieť, že aj maličkosť vie spraviť ľuďom pekný deň!
Mikuláš v PMB  2020
Vianočné sviatky aj vianočnú atmosféru otvára každý rok Mikuláš. Aj v PMB Slovakia máme zamestnancov a kolegov, ktorí celý rok poslúchali, správali sa vzorne, pracovali usilovne a boli zodpovední. 4. decembra im preto Mikuláš doniesol plnú tašku sladkých dobrôt. Kto nebol v ten deň v práci, dostal balíček na ďalší pracovný deň, Mikuláš neukrátil nikoho. Sme radi, že sme našim zamestnancom mohli spraviť takéto sladké prekvapenie, ktoré im pomôže zvládnuť predvianočný stres, zháňanie a vymýšľanie darčekov a naladí ich na adventný čas. Príjemný advent a veľa sily v tomto predvianočnom čase všetkým kolegynkám a kolegom!
Mini posedenie v PMB 2020
Tohtoročná situácia spoločným PMB akciám veľmi nepraje. Stretávanie však utužuje vzťahy a dodáva pozitívnu energiu, a tak sme vo vlastnej réžii zorganizovali 3. 7. 2020 aspoň jedno mini posedenie v našej firme. Po skončení rannej zmeny nás čakalo grilované prasiatko a rôzne šaláty z reštaurácie Antunović. Nielen jedlo, ale aj obsluha boli na jednotku. Z prevádzky Café Trdlo v Žiline sme zabezpečili sladké plnené trdelníky pre všetkých zamestnancov. Vyzerali aj chutili famózne. Rovnako ako koláče od našej kolegyne Mirky, ktorej touto cestou ďakujeme. Posedenie bolo skromnejšie, ale za to veselé a viac o rozhovoroch s kolegami. Poslední účastníci odišli okolo pol 11 večer. Nechýbalo alko, nealko a DJ-a sme si tentokrát robili sami. Dúfame, že všetci účastníci odišli z tohto posedenia pozitívne naladení. Ďakujeme!
FOTKY MINI POSEDENIE 2020
Medzinárodný deň žien v PMB 2020

Medzinárodný deň žien pripadol tento rok na nedeľu. No keďže u nás, v PMB, sú víkendy voľné, oslavovali sme už v piatok 6. 3. 2020. Taštičky na darčeky pre naše kolegyne a pracovníčky ušili naše šikovné ženy v krajčírskej dielni. Ich obsah bol naozaj tematický - kozmetické drobnosti, ktoré využije každá jedna dáma pri skrášľovaní a starostlivosti o seba. Veríme, že obdarované dámy aj slečny (bolo ich cez 80!) voňavý darček potešil, a že si svoj deň užili naplno aj vďaka nám!
FOTKY deň žien 2020
Vianočný večierok 2019
Poslednou spoločnou firemnou akciou v roku 2019 bol už tradične vianočný večierok. Menu aj úvodný program sa niesli v indickom štýle, pretože vyskúšať nové nie je na škodu. Po večeri však už nastala pravá slovenská zábava s DJ-om, ktorý nám naozaj hral podľa želania a najlepších tanečníkov aj odmenil. Bohatý catering a miešané nápoje doplnila veselá atmosféra. Chuť baviť sa nás držala takmer do 3 hodiny ráno. Vianočný večierok neobišli ani darčeky. Už pri vstupe dostal každý zamestnanec welcome drink a knižku s darčekovými kupónmi. Večierok fotograficky zvečnil náš milý kolega J. Chobot, ktorému za krásne fotky ďakujeme. Vďaka patrí aj zariadeniu Sport Aqua Púchov za skvelú organizáciu večierka po všetkých stránkach. Tešíme sa, že tento rok mal večierok ešte väčšiu účasť ako v minulom roku. Naši zamestnanci sú jednoducho skvelí. Vedia sa dobre zabaviť a večierok s nimi je príjemným zážitkom!
FOTKY Vianočný večierok 2019
Halloweenska maškaráda 2019
Ani tento rok nás Halloweenska maškaráda neobišla. V stredu 30. 10. 2019 mohli naši zamestnanci prísť do práce v maskách podľa vlastného vkusu a prispieť tak k dobrej nálade na pracovisku. Všetky zapojené masky dostali aj strašidelnú odmenu – fľašku naplnenú krvou – teda, pardon, červeným alebo ružovým vínkom, o ktorých sa tvrdí, že sú dobré na krvinky :). V našej fotogalérii si môžete pozrieť, aké milé a kreatívne masky k nám dnes prišli do práce. Veríme, že sme všetkým navodili vďaka maškaráde úsmev na tvári a ďakujeme všetkým, ktorí sa do tohto tematického dňa zapojili.
FOTKY Halloweenska maškaráda 2019
Výlet v Budapešti 2019
Posledná septembrová sobota 28. 9. 2019 bola pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov výletná. Cieľom bola Budapešť, jej historické pamiatky a Tropikárium. Počasie nám však želalo viac, ako dopravná situácia v meste, kvôli ktorej sme nestihli všetky plánované atrakcie. Podarilo sa nám navštíviť Tropikárium, Rybársku baštu, absolvovať exkurziu v budove parlamentu a vidieť Citadelu. V autobuse aj na výlete sa nám potvrdilo, že máme nielen úžasný kolektív, ale aj trpezlivých zamestnancov. Napriek spomenutej dopravnej situácii si všetci zachovali dobrú náladu, a rešpektovali aj fakt, že sme (nie našou vinou) nestihli všetky zamýšľané zastávky. Ďakujeme našim výletníkom za účasť, trpezlivosť, dochvíľnosť, aj spoločne strávený čas. Tešíme sa na ďalší spoločný výlet, zase o rok! :)
FOTKY Výlet v Budapešti 2019
Hawaii posedenie 2019
Stupnica na teplomere stúpala každým dňom vyššie a vyššie. Aj preto padlo vhod Hawaii posedenie, počas ktorého sme si dopriali relax a chladené nápoje. Posedenie sa konalo 4. júla. Už po skončení rannej zmeny bol pripravený guláš, ktorí si mohli vychutnať aj tí, čo sa posedenia nemohli zúčastniť. Ku gulášu neskôr pribudli ďalšie chutné jedlá, naservírované tak krásne, že sa im skutočne nedalo odolať. V bare bol bohatý výber – čapové pivko, radler, drinky Cuba Libre a Gin tonic, či zlatá tequila. O piatej prišiel aj objednaný sladučký Candy bar. DJ Majo nám zahral do nálady a posedenie trvalo do jedenástej hodiny večer, hoci po 22. hodine sme už museli hudbu stíšiť, aby sme nerušili nočný pokoj v okolí. Odreagovaní a spokojní sme sa vybrali domov. Opäť sme trochu viac utužili kolektív a už teraz sa tešíme na ďalšie firemné posedenia.
FOTKY Hawaii posedenie 2019
Vianočný večierok 2018
Vianočný večierok uzavrel firemné akcie pre rok 2018. Konal sa 14. 12. v priestoroch Sisi Gardens v Púchove. Bohatý program začal privítaním na recepcii s Welcome drinkom. Nasledovala slávnostná večera a hudobné vystúpenie vychýrených Sadloňovcov. Neskôr sa o hudbu postaral DJ Miško. Kto z tanca vyhladol, občerstvil sa pri bohatých bufetových stoloch. A keďže k Vianociam patria darčeky, Vianočný večierok sa nezaobišiel bez tomboly! Prvou cenou bol notebook, ďalšou zaujímavou cenou bol deň voľna v práci :), a tiež veľa iných hodnotných cien. Vianočný večierok sprevádzala dobrá nálada a vôľa baviť sa, preto poslední účastníci odišli až po pol noci.
FOTKY Vianočný večierok 2018
Výlet do Krakova 2018
Výlet do Krakova usporiadalo vedenie spoločnosti pre svojich zamestnancov a pre ich rodinných príslušníkov. Vedenie hradilo autobus aj cestovné poistenie. Výlet sa konal 17. novembra 2018 a všetci jeho účastníci boli spokojní. Navštívili sme soľnú baňu a centrum Krakova. Vstup do bane hradilo opäť vedenie firmy. Výletníci si v meste pochutili na dobrých jedlách, pokochali sa históriou mesta a nakúpili darčeky či suveníry pre svojich najbližších. Z Krakova sme domov docestovali šťastlivo a plní zážitkov.
FOTKY Výlet do Krakova 2018
Letné posedenie v Hunty Fish 2018
Už po druhýkrát sme sa kolektívne stretli v reštaurácii Hunty Fish v Lednických Rovniach. Horúce júlové počasie sme vymenili za príjemné prostredie pri rybníkoch, člnkovanie a grilovanie. Posedenia sa zúčastnilo 70 zamestnancov. Zabezpečená bola doprava do reštaurácie, chutné grilované špeciality aj DJ, ktorý sa postaral o dobrú náladu a chuť zatancovať si na známe či menej známe hity.
FOTKY Letné posedenie v Hunty Fish 2018
Vianočný večierok 2017
Vianočný večierok je u nás tradičnou akciou. Všetci sa naň tešíme, pretože je plný príjemných rozhovorov, dobrej nálady, jedla a hudby. Večierok sa tentokrát konal v Alexandra Business Hoteli v Púchove a prišlo nás až 82! Spoločná večera začala príhovorom vedúceho výroby a poďakovaním zamestnancom za odvedenú prácu. Večeru spríjemnil program hudobníkov ZUŠ Púchov, ktorí nám zahrali na husliach a klavíri. Neskôr sme sa v barových priestoroch hotela zúčastnili bohatej tomboly, hlavnou cenou bol televízor. Zvyšok akcie sa niesol v tanečnom a hudobnom duchu, DJ hral až do neskorých nočných hodín, čo bolo znakom toho, že sa večierok naozaj vydaril.
FOTKY Vianočný večierok 2017
10. výročie PMB 2016
10 rokov existencie spoločnosti sme oslávili – ako inak – s našimi zamestnancami. Veď im patrí najväčšia vďaka za odvedenú prácu. V našom areáli sme sa 1. júla 2016 stretli takmer všetci, pričom pri tejto dôležitej oslave boli aj rodinní príslušníci našich zamestnancov. Podujatie začalo príhovorom konateľa, poďakovaním dlhoročným zamestnancom, ktorým sme odovzdali symbolickú finančnú odmenu. Cateringová spoločnosť sa postarala o chutné občerstvenie, program aj vybavenie priestorov. Nechýbali ani športovo-zábavné aktivity ako lukostreľba, jazda so segwayom, skákajúci hrad pre deti, kreslenie na tvár, vypúšťanie balónov. K dispozícií bola aj foto stena a foto doplnky ako okuliare, klobúky a krikľavé parochne, vďaka ktorým bolo fotenie bláznivým zážitkom.
FOTKY 10. výročie PMB 2016
Pozrite si benefity našich zamestnancov
Benefity v PMB
Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia