Detské montérky PMB KIDS bez trakov
Montérky aj pre väčšie deti
Pre väčšie deti sme ušili montérky do pása, bez trakov. Nájdete ich vo veľkostiach 134, 140 a 146. Farebné kombinácie svedčia dievčatám aj chlapcom. Montérky majú reflexné prvky a v páse je možné gombíkom a gumičkou nastaviť ich šírku. Sú ušité z kvalitnej pevnej bavlny, ktorá vydrží aj prácu v záhrade, opakované prania a žehlenia. K maskáčovým montérkam sme ušili aj maskáčovú bundu a vytvorili sme tak zaujímavú súpravu pre malých vojakov či vojačky!
Ktoré montérky si vaše dieťa vyberie?
Detské montérky bez trakov čierne, s oranžovými vreckami (9702)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s oranžovými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky bez trakov modré, s modrými a žltými vreckami (9713)
Veselé detské montérky v modrej farbe s modrými a žltými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky bez trakov čierne, s červenými a žltými vreckami (9703)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s červenými a so žltými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky bez trakov modré, s oranžovými a čiernymi vreckami (9711)
Veselé detské montérky v modrej farbe s oranžovými a s čiernymi vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky bez trakov maskáčové s čiernymi vreckami (9711)
Veselé detské maskáčové montérky s čiernymi vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Detské montérky bez trakov čierne, s maskáčovými vreckami (9704)
Veselé detské montérky v čiernej farbe s maskáčovými vreckami. Vhodné pre chlapca aj pre dievča. Značka PMB KIDS. Cena montérok 25 €.
Zistiť viac
Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia