Výroba káblových zväzkov

Telekomunikácie

Naše káblové zväzky dodávame spoločnostiam zaoberajúcim sa výrobou, dodávkami a inštaláciou napájacích systémov, ako aj dodávkami a inštaláciou komunikačných systémov so zabezpečením služieb prenosu hlasových a dátových služieb.

Elektronika

Návrh a výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický priemysel a použitie v elektronických aplikáciách ako sú riadiace dosky, zdroje, tunery, nabíjačky, diaľkové ovládače.

Automobilový priemysel

V súlade s firemnou politikou diverzifikácie portfóĺia vyrábaných produktov sme sa zamerali a úspešne vstúpili aj do oblasti výroby a dodávok káblových zväzkov pre subdodávateľov výrobcov automobilov.

Spotrebiče

Moderný spotrebič v domácnosti je dnes ovládaný veľkou mierou elektroniky a čidiel. Kabeláž nezriedka dosahuje niekoľko desiatok metrov. Správny návrh káblových zväzkov je nesmierne dôležitý na dosiahnutie zamýšľanej činnosti a životnosti.

priemysel

Podmienky v priemysle kladú zvýšené nároky na kvalitu káblových zväzkov, vhodnom výbere dielčích komponentov a kabeláže. Káblové zväzky, konektory a vodiče sú často vystavené namáhaniu v ohybe, prachu a agresívnemu prostrediu.

Technologické vybavenie

V našej prevádzke na výrobu káblových zväzkov používame tie najmodernejšie technológie na ich spracovanie. Strojovému parku v súčasnosti dominujú tri plne automatické lisovacie stroje, ktoré sú vybavené pre strihanie, odizolovanie, krimpovanie, twistovanie a pocínovanie koncov vodičov. Okrem toho máme k dispozícií viaceré strihacie stroje na tenké aj hrubé drôty, PVC hadice a zmršťovacie bužírky. S dvoma poloautomatickými strojmi stripper-crimper sme schopní zastrihávať, odizolovávať a krimpovať aj viacžilové káble v jednom kroku. Samozrejmosťou je programovateľné nastavenie výšky krimpu. Viaceré kompaktné pneumatické lisy sú vybavené krimpovacími čeľusťami až do 120mm2. Bez akýchkoľvek problémov sme schopní spracovávať vodiče v rozsahu od 0.0123mm2 do 120mm2.

Tabuľka strojov

Kvalita

PMB káblové zväzky sú vyrobené v súlade s Európskymi harmonizovanými normami a v súlade s UL/CSA normami pre USA a Kanadu.

Náš systém manažmentu kvality je certifikovaný v súlade s ISO 9001 a IATF 16949. Náš systém environmentálneho manažérstva je certifikovaný v súlade s ISO 14001.

Kladieme dôraz na bezpečnosť produktov a zhodu s nariadeniami vyplývajúcimi z REACH a RoHS.
Výrobné procesy sú kontinuálne kontrolované za účelom absolútnej zhody produktov s požiadavkami zákazníka. Našimi hlavnými cieľmi sú nulová chybovosť ako aj trvalé zlepšovanie vo všetkých oblastiach.


Všetky vyššie uvedené činnosti výrazne vplývajú na spokojnosť našich zákazníkov a úspešnosť našej spoločnosti.

Zabezpečujeme

 • Príprava a udržiavanie kontrolných plánov
 • PPAP a APQP
 • FMEA
 • 8D Reporty
 • SPC
 • Monitorovanie externého a interného PPM
 • Vysoko kvalitné snímky rezu krimpu
 • Individualizácia metód testovania podľa požiadaviek zákazníka

Certifikáty

EN ISO 9001
EN ISO 14001
IATF 16949
UL listed ZPFW2
(Wiring harnesses)
UL listed AVLV2
(Wiring material)

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia