PMB KIDS - slovenská značka oblečenia pre deti
Detské oblečenie ušité na Slovensku
 PMB KIDS je naša nová kolekcia detského oblečenia, ktoré je nielen praktické, ale aj hravé, veselé a kvalitné. Všetky odevy PMB KIDS sú ušité na Slovensku v chránenej krajčírskej dielni v spoločnosti PMB Slovakia, s.r.o. Z našej dielne a z rúk našich šikovných zamestnancov pochádzajú aj všetky návrhy a strihy. Našu kolekciu tvoria detské montérky na traky, detské montérky do pása, hasičská súprava pre malých dobrovoľných hasičov a maskáčová súprava pre chlapcov aj dievčatá. Oblečenie si môžete objednať prostredníctvom formulára, ktorý sa nachádza pri danom modeli.
Pre chlapcov aj pre dievčatá a vo veselých farbách
Oblečenie PMB KIDS má deťom robiť príjemného spoločníka počas hier na dvore či na ihrisku, počas skúmania prírody, počas výletov alebo pri pomáhaní rodičom v záhradke. Naše oblečenie dáva rodičom záruku, že investovali do kvalitne spracovaného odevu, ktorý je poctivo ušitý, dobre sedí a nie je náročný na údržbu. Snažili sme sa vymyslieť pútavé a hravé farebné kombinácie, pretože svet detí je veselý a zaslúži si všetky farby. Farebné kombinácie budeme obmieňať a postupne dopĺňať. Želáme vám príjemné nosenie!
Informácie pre odberateľov PMB KIDS do e-shopov a do kamenných predajní

Máte záujem predávať vo vašom obchode či v kamennej predajni slovenské detské montérky PMB KIDS?

Chceli by ste predávať naše hasičské alebo maskáčové súpravy?

Potom nás neváhajte kontaktovať telefonicky (+421 42 4653 815, +421 42 4653 843) alebo e-mailom na pmbkids@pmb.eu.

Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

PMB Slovakia, s.r.o.

Novonosická 503 / 5
020 01 Púchov Slovenská republika

E-mail: sales@pmb.eu

© 2021 PMB Slovakia