Montérková súprava zo zmesového materiálu

Montérková súprava zo zmesového materiálu

Materiál: 65 % polyester/35 % bavlna Reflexné prvky
Kontaktovať

Podnikáte v oblasti dopravy alebo stavieb a pre svojich majstrov, šoférov, logistikov či skladníkov potrebujete vhodný pracovný odev? Pohodlným a zároveň praktickým riešením pre vás bude táto montérková súprava.

Základný model spadá do kategórie „bežná“ súprava. Neobsahuje vodeodolné prvky. Je teda vhodný pre pracovníkov pohybujúcich sa v interiéroch, na stavbách alebo pre pracovníkov často sediacich v kabíne auta. Súprava zahŕňa bundu a praktické nohavice na traky, ktoré sa jednoducho nastavujú pomocou gombíkovej pracky.

Materiál: 65% polyester/35% bavlna
Súprava je ušitá z kombinovaného materiálu. Použitý polyester (65 %), dopĺňa ho bavlna (35 %).

Reflexné prvky
Vybraný spôsob našitia a umiestnenia reflexných prvkov sa postará o bezpečnosť vašich pracovníkov nielen vonku, ale aj v interiéri. Praktické využitie nájdu napríklad v slabšie osvetlených priestoroch.

Možnosti modifikácie

Možnosť modifikácie reflexných prvkov
Na požiadanie zvýšime počet reflexných pásov, napr. na spodnej časti nohavíc či rukávov. Veľmi často sa pridávajú aj na chrbte. V prípade potreby ich vieme aj zväčšiť a jedným kusom pokryť širší priestor.

Možnosť modifikácie vreciek
Pre čo najväčšie pohodlie si sami môžete zvoliť počet a umiestnenie vreciek, i to, či budú s príklopkou, bez príklopky, na zips alebo dokonca z vodeodolného materiálu. Podľa vašich preferencií vyrobíme vrecká so zapínaním na gombík alebo na zacvakávaciu pracku.

Možnosti personalizácie

Možnosť personalizácie logom
Personalizácia pre nás znamená urobiť vaše pracovné odevy niečím výnimočné, viac osobné. Pomôžeme vám vyniknúť medzi konkurenciou tým, že na vami vybrané odevy umiestnime vaše jedinečné logo. Je len na vás či si zvolíte vyšitie na chrbát/prsia bundy či na náprsenku nohavíc. Logo vieme vyhotoviť viac, aj menej viditeľné. Možno ho napríklad aplikovať len ako pásik našitý do záhybu.

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia