Nohavice do pása (bežné)

Nohavice do pása (bežné)

Materiál: možnosť voľby Reflexné prvky
Kontaktovať

Tieto pohodlné nohavice sú vhodné na prácu na stavbe aj v záhrade. Sú výborné na leto alebo prechodné obdobie. Využijete ich všade tam, kde rifle potrebujete vymeniť za niečo pracovnejšie. Jednoducho, keď chcete kvalitne ušité nohavice, ktoré vás ochránia.

Praktický kus odevu z nich robí dostatok úložných priestorov, spevnené kolená a pásik na reguláciu šírky v oblasti členkov. Na požiadanie vieme k nohaviciam zhotoviť aj montérkovú blúzu.

Materiál: možnosť voľby

Reflexné prvky
Vybraný spôsob našitia a umiestnenia reflexných prvkov sa postará o bezpečnosť vašich pracovníkov nielen vonku, ale aj v interiéri. Praktické využitie nájdu napríklad v slabšie osvetlených priestoroch.

Možnosti modifikácie

Možnosť modifikácie reflexných prvkov
V prípade potreby zvýšime počet alebo zmeníme rozmer reflexných pásov.

Možnosť modifikácie vreciek
Pre čo najväčšie pohodlie si sami môžete zvoliť počet a umiestnenie vreciek. Vrecko s príklopkou je možné ukončiť baby cvokom, zipsom, suchým zipsom, alebo nechať len tak voľne priliehajúce.

Možnosť modifikácie spodnej časti nohavíc
Jednoduchú úpravu spodnej časti nohavíc zabezpečuje riešenie na suchý zips. V ponuke je aj prevedenie s gombíkovým patentom.

Možnosti personalizácie

Možnosť personalizácie logom
Personalizácia pre nás znamená urobiť vaše pracovné odevy niečím výnimočné, viac osobné. Pomôžeme vám vyniknúť medzi konkurenciou tým, že na vami vybrané odevy umiestnime vaše jedinečné logo. Je len na vás či si zvolíte vyšitie na chrbát/prsia bundy či na náprsenku nohavíc. Logo vieme vyhotoviť viac, aj menej viditeľné. Možno ho napríklad aplikovať len ako pásik našitý do záhybu.

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia