Reflexná montérková súprava

Reflexná montérková súprava

Materiál: 100 % bavlna
Kontaktovať

Chcete, aby vás, resp. vašich ľudí bolo vidieť už z diaľky? Túto reflexnú montérkovú súpravu sme navrhli tak, aby vás nikto neprehliadol. Je ideálnym pracovným odevom pre cestárov a všetkých tých, ktorí pracujú vonku cez deň i v noci v rôznych poveternostných podmienkach.

Materiál: 100 % bavlna

Montérková súprava je ušitá zo 100 % bavlny s vodeodolnými reflexnými prvkami. Tie sú v základnej ponuke v žltom prevedení a zhotovené sú zo zmesi bavlny a polyesteru.

Vodeodolné reflexné prvky

Vybraný spôsob našitia a umiestnenia reflexných prvkov sa postará o bezpečnosť vašich pracovníkov aj v sťažených, horšie viditeľných poveternostných podmienkach. Reflexné prvky vyrábame v rôznych farebných prevedeniach.

Možnosti modifikácie

Možnosť modifikácie reflexných prvkov

Na požiadanie zvýšime počet reflexných pásov, napr. na spodnej časti nohavíc či rukávov. Veľmi často sa pridávajú aj na chrbte. V prípade potreby ich vieme aj zväčšiť a jedným kusom pokryť širší priestor.

Možnosť modifikácie vreciek

Pre čo najväčšie pohodlie si sami môžete zvoliť počet a umiestnenie vreciek, i to, či budú s príklopkou, bez príklopky, na zips alebo dokonca z vodeodolného materiálu. Podľa vašich preferencií vyrobíme vrecká so zapínaním na gombík alebo na zacvakávaciu pracku.

Možnosť modifikácie rukávov a spodnej časti nohavíc

V prípade potreby pre vás individuálne prispôsobíme aj ušitie spodnej časti nohavíc či rukávov. Nohavice vieme spevniť špeciálnym materiálom (kordúra) a rukávy na požiadanie ukončiť manžetami.

Možnosti personalizácie

Možnosť personalizácie logom

Personalizácia pre nás znamená urobiť vaše pracovné odevy niečím výnimočné, viac osobné. Pomôžeme vám vyniknúť medzi konkurenciou tým, že na vami vybrané odevy umiestnime vaše jedinečné logo. Je len na vás či si zvolíte vyšitie na chrbát/prsia bundy či na náprsenku nohavíc. Logo vieme vyhotoviť viac, aj menej viditeľné. Možno ho napríklad aplikovať len ako pásik našitý do záhybu.

Máme štatút chránenej dielne

Dlhší nadpis o produkte a galérii

Ultrices fames dapibus amet volutpat. Viverra netus vulputate adipiscing proin sollicitudin. Pellentesque facilisis libero eu, vulputate sit porttitor tellus nisi. 

Mám záujem o podobné riešenie

Radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a návrh technického riešenia presne podľa vašich požiadaviek.

  NOVINKY V SPOLOČNOSTI

  U nás sa stále niečo deje. Prečítajte si zopár aktualít z prostredia PMB.
  15.05.2024

  PMB SA STÁVA OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ALPHA WIRE

  Čítať viac
  05.10.2021

  Shrink tunnel STCS-LC

  Čítať viac

  Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

  Špecializuje sa na návrh a výrobu vodičov a káblových zväzkov pre výrobcov spotrebičov, svietidiel, kompresorov, telekomunikačných technológií a iných priemyselných odvetví.

  PMB Slovakia, s.r.o.

  Novonosická 503 / 5
  020 01 Púchov Slovenská republika

  E-mail: sales@pmb.eu

  © 2021 PMB Slovakia